MKSS - Ususret proljeću
Autor: Kristina Kulić, 11. 3. 2017.

Na drugom susretu Vesele družine tema je bila dolazak proljeća. Razgovarali smo o tome što nas raduje i što je sve radost u našem životu. U veselom tonu potvrdili smo pravila koja smo donijeli na prošlom sastanku te smo jednoglasno potvrdili naziv naše skupine :) Radosni osjećaji su nas uveli u proljetno raspoloženje te smo zasukali rukave i pravili cvjetove kirigami tehnikom, koja je vrlo slična origami tehnici. Zajedničkim snagama smo pravili latice i sastavili od njih prekrasne cvjetove. Dašak proljeća smo prenijeli u hodnik naše škole te se u veselom tonu, kroz igru Vjetar puše, zaputili na zasluženi odmor.