Kros u Vukovaru
Autor: Kristina Kulić, 6. 11. 2017.

U petak 3.11.2017. u parku Adica u Vukovaru održala se kros utrka osnovnih i srednjih škola iz naše županije. Na istom su nastupali i učenici naše škole pod vodstvom Nataše Vaci, prof TZK. Učenici su nastupili u sastavu: Blanka Karaula i Dominik Hamunajec (5.razred), Jure Rajković (6.razred), Branimir i Deivid Živić (7.razred) te Pamela Bošnjak i Patricia Jukić (8.razred). Unatoč kiši i blatu naši učenici su dali sve od sebe i predstavili našu školu najbolje što su mogli, a najzapaženije rezultate za našu školu su postigle Pamela Bošnjak – 10.mjesto te Patricia Jukić – 12.mjesto. Bravo ekipa!

* pogledajte i ostale fotografije :)