Bake i djedovi u školskim klupama
Autor: Kristina Kulić, 12. 11. 2017.

Kao i svake godine, tako i ove, učenici 6.razreda na satu hrvatskog jezika organiziraju razredni projekt "Bake i djedovi u školskim klupama". Nakon istraživanja o školavnju u stara vremena, nakon upoznavanja pravila igranja starih igara, učenici su ugostili svoje bake. Bakama su pripremili kavu i čaj, kekse i kolače te uz ugodno druženje razgovarali o starim vremenima, školovanju u vrijeme kada su bake išle u škole te njihovoj organizaciji slobodnog vremena. Učenici su imali dosta pitanja na koja su bake spremno odgovarale. Na koncu smo svi zaključili kako svako vrijeme nosi svoje pozitivne i negativne strane, ali da trebamo to vrijeme mudro i dobro iskoristiti i truditi se u životu postići što bolje rezultate.

Zahvaljujemo bakama koje su nam obogatile sat svojim iskustvima i primjerima.
Mirjana Džakula