Autor: Kristina Kulić, 28. 2. 2018.

Kako bi pokazali da smo i mi protiv svakog oblika nasilja, danas smo obukli ružičaste majice. Nakon što smo kroz malo istraživanje među učenicima saznali ima li u našoj školi nasilja, održali smo međurazredno natjecanje učenika predmetne nastave. Tema kviza je bila vršnjačko nasilje. Učenici su pokazali znanje i razumijevanje problematike, a najuspješniji su bili učenici 7. razreda. Učenici 8. razreda su zauzeli drugo mjesto, 6. razreda treće mjesto i posljednje, ali ne manje važno mjesto, su zauzeli učenici 5. razreda. Za nagradu su učenici osvojili određenu količinu papira koju će priložiti za naše školsko natjecanje u prikupljanju papira. Pogledajte kako nam je bilo...