Susret s nadbiskupom
Autor: Ines Smolčić, 13. 3. 2020.

U srijedu, 11. ožujka 2020.g., našu školu posjetio je Đakovačko-osječki nadbiskup mons. Đuro Hranić. U prigodnom susretu  s učenicima i djelatnicima škole naglasio je važnost obrazovanja za daljnji razvoj učenika. Na samom početku nadbiskupa je prigodnim riječima pozdravio ravnatelj škole, te sami učenici uz  pjesmu i riječi dobrodošlice.

U obraćanju učenicima, nadbiskup je istaknuo važnost razvoja mladog čovjeka kao cjelovite osobe. Uz učenje i rad, bitna je i humana dimenzija, imati osjećaja za drugoga. Učenici su dobili prigodne materijale koje će ih, zasigurno, podsjećati na ovaj susret. Nakon susreta s učenicima, nadbiskup se zadržao na druženju i razgovoru s djelatnicima škole.

Ovom prigodom, školskoj knjižnici poklonio je i  prigodnu literaturu.

Danijela Kuveždić, vjeroučiteljica