Važna obavijest!
Autor: Kristina Kulić, 16. 11. 2021.

Temeljem Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova, donesene 12. studenog 2021., od utorka, 16. studenog 2021., za ulazak u prostor Osnovne škole Slakovci potrebno je predočiti COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju, odnosno testiranju, navedenih u članku 7. Odluke Stožera civilne zaštite.

Odluku Stožara civilne zaštite Republike Hrvatske možete pročitati pod opširnije.

Priloženi dokumenti:
Odluka_-_obvezno_testiranje.pdf (162.73 KB)