Let*s travel through dance
Autor: Kristina Kulić, 6. 4. 2022.

Učenici 5. razreda naše škole, zajedno s učiteljicom Mirjanom Džakula, uključeni su u zanimljiv projekt koji promiče njegovanje i očuvanje kulturne i tradicijske baštine svoga sela. Riječ je o međunarodnom projektu "Let*s travel through dance". Sudjelujući u projektu učenici će upoznati zanimljive činjenice o plesovima različitih mjesta. Putem video uputa izvest će tradicionalni ples mjesta u kojemu je škola partner. Razvijat će komunikacijske vještine, digitalne kompetencije te kulturnu svijest i izražavanje. Prva je aktivnost, predstavljanje tradicijskog plesa svoga mjesta, uspješno svladana, a možete se i sami uvjeriti u to gledajući videozapis.

Let's travel through dance.mov