Dodjela priznanja i nagrada - "Sigurno na cestovno-željezničkom prometu
Autor: Kristina Kulić, 23. 10. 2017.

U petak, 13.listopada 2017.godine, učenici naše škole su s učiteljicom Mirjanom Džakula otputovali u Zagreb na svečanu dodjelu priznanja i nagrada za literarne radove koje su slali u sklopu projekta „Sigurnost na cestovno- željezničkom prometu“.

Učenici 6.razreda (Jakob Kelava, Josip Buće te Eleonora Nikolić) su dobili bogate priznanja za svoje radove, a učenice 8.razreda, Patricia Jukić i Ana Buće, su dobile nagrade za svoje radove. Patricia Jukić je nagrađena 1.mjestom za svoj rad te je kao nagradu dobila tablet, dok je Ana Buće osvojila 3.mjesto s vrijednom nagradom pametni sat. Naša je bivša učenica, Marija Kelava, također kao nagradu za 3.mjesto dobila pametni sat. Osim što su sudjelovali na svečanoj dodjeli nagrada, učenici su naučili niz korisnih savjeta o sigurnosti u cestovnom i željezničkom prometu, posjetili Željeznički muzej s bogatim primjerima lokomotiva iz najstarijih vremena te razgledali znamenitosti Zagreba. Prepuni dojmova i nagrada te obogaćeni novim iskustvima i saznanjima, vratili su se svojim domovima u kasne večernje sate.