DRAGI UČENICI I POŠTOVANI RODITELJI

Na našim školskim stranicama možete pogledati pedagoški kutak i pronaći nešto za sebe.

U ovom prostoru pokušati ću odgovoriti na nedoumice vašeg odrastanja, poteškoće i probleme iz svakodnevnog školskog života. Između mnogobrojnih poslova koje obavlja školski pedagog moj rad obuhvaća:

savjetodavni rad s učenicima, neposredan pedagoški rad, rad na odgojno obrazovnoj prevenciji od ovisnosti, tematska predavanja za roditelje i učenike, pedagoške radionice, akcijska istraživanja i niz ostalih poslova u cilju unapređenja odgojno obrazovnoga procesa.U nadi što uspješnije suradnje možete postavljati pitanja, davati ideje i prijedloge na moj e-mail:

kristina.kulic@outlook.com

Međunarodni dan nenasilja
Kristina Kulić / datum: 2. 10. 2023. 09:58

Međuarnodni dan nenasilja obilježava se 2. listopada. U školi se najčešće susrećemo s vršnjačkim nasiljem. U prezentaciji "Nasilje između vršnjaka: što je to i kako potražiti pomoć" potražite odgovore na svoja pitanja.

O navedenom potražite više informacija na portalu "ugasimo nasilje!!!"

[OPŠIRNIJE]