Ovaj tjedan: 283
Danas: 6
NATJECANJE IZ NOGOMETA ZA UČENIKE PETIH I ŠESTIH RAZREDA
Autor: Kristina Kulić, 24. 4. 2018.

U ponedjeljak 16.4.2018. naši učenici su bili na natjecanju iz nogometa koje se održalo u sportskoj dvorani osnovne škole „Ivan Kozarc“ u Nijemcima. ---> opširnije

Naši nogometaši su odigrali tri utakmice. Dečki su prvu utakmicu igrali protiv ekipe iz Komletinaca. Slakovčani u utakmicu ulaze oprezno. Nakon nekoliko minuta pogotkom Filipa Kelave kreću u vodstvo od 1:0. No slavlje ne traje dugo, učenici iz Kometinaca izjednačuju te zabijaju još dva gola i postavljaju konačan rezultat od 1:3. Nakon poraza naše dečke je čekala jaka ekipa iz Otoka, a pobjeda u toj utakmici je značila ulazak u finale. Nakon 7minuta igre Slakovci vode 1:0 i to opet pogotkom Filipa Kelave. Na početku drugog poluvremena Jure Rajković uspješno izvodi penal, ali protivnici vrlo brzo odgovaraju pogotkom. Minutu prije kraja utakmice pobjedu od 3:1 potvrđuje Jakob Kelava. U finalu se opet susrećemo sa ekipom iz Komletinaca koji još jednom potvrđuju da su ovoga puta bili spremniji. Konačni rezultat je 3:1 za Komletince, a jedini pogodak za našu ekipu ponovno je postigao naš napadač Filip Kelava.

Nogometna ekipa: Dominik Hamunajec, Ante Jukić, Jakob Kelava, Filip Kelava, Jure Rajković, Matej Jambrec, Ivan Džajić, Josip Buće i Gabriel Morber.