Autor: Davor Let, 9. 11. 2015.

OSNOVNA ŠKOLA SLAKOVCI
Petra Preradovica 129
32242 SLAKOVCI

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj: 87/08., 86./09., 92./10., 105./10., 90./11., 16./12., 86./12., 94/13., 152/14.)  Osnovna škola Slakovci raspisuje

N A T J E Č A J  za   radno mjesto

2. DOMARA / LOŽAČA / KUĆNOG MAJSTORA (m/ž) – neodređeno , nepuno radno vrijeme (20/40), 1 izvršitelj/ica

UVJETI ZA RADNO MJESTO DOMARA/LOŽAČA/KUĆNOG MAJSTORA

Završena srednja škola tehničke vrste i uvjerenje o osposobljenosti za ložača centralnog grijanja u skladu sa  Pravilnikom o stručnom osposobljavanju i provjeri znanja za upravljanje i rukovanje energetskim postrojenjima (NN 70/10. i 50/11.) i Pravilniku o poslovima na kojima radnik može raditi samo nakon prethodnog i redovnog utvrđivanja zdravstvene sposobnosti (NN 70/10.).

Nepostojanje zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

• dokaz o vrsti i visini stručne spreme
  • elektronički zapis podataka umjesto preslika radne knjižice -ispis staža (za radno mjesto domar/ložač/kućni majstor)
  • uvjerenje o položenom stručnom ispitu za ložača  centralnog grijanja ( za radno mjesto domar/ ložač/kućni majstor)
  • uvjerenje o nekažnjavanju i nepokretanju kaznenog postupka ne starije od 6 mjeseci ( u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi)
  • domovnicu
  • rodni list
  • životopis

Rok za dostavu natječajne dokumentacije je 8 dana od dana objave natječaja na stranicama HZZ-a, mrežnoj stranici Škole.

Na natječaj se mogu pod ravnopravnim uvjetima javiti osobe oba spola.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu:

Osnovna škola Slakovci, Petra Preradovića 129, 32242 Slakovci s naznakom „ZA NATJEČAJ“

O rezultatima natječaja kandidati će biti  obaviješteni pisanim putem u zakonskom roku.