Dan sporta 2018.
Autor: Kristina Kulić, 5. 4. 2018.

Nakon „Kazališa u mome mjestu“ u našoj školi organiziran je i Dan sporta s ciljem prikupljanja sredstava za izlet učenika viših razreda. Kada je nogometni turnir u pitanju odaziv je naravno odličan. Sudjelovalo je 5 ekipa koje su bile sastavljene od učenika ali i njihovih roditelja, ujaka, prijatelja.

O rezultatima i ekipama pročitajte pod Opširnije.

Prvo mjesto i pehar izborila je ekipa „Šef i ostali“ pobijedivši u finalu ekipu „Winneri“. Iako je ekipa Šef i ostali vrlo brzo došla do rezultata 4:1, Winneri nisu odustajali te u drugom poluvremenu izjednačuju na 4:4. Ali do kraja Šef i ostali zabijaju još dva gola i odnose pobjedu. Golove za ekipu Šef i ostali zabili su: Filip Topalović (3), Josip Džakula (2), Marija Topalović (1). Dok su za Winnere zabijali: Marin Lazanin (2), Filip Kelava (1) i Tomislav Kelava (1).

Ekipe

Šef i ostali - Filip Topalović, Marija Topalović, Josip Džakula, Mirjana Džakula (Patricia Jukić), Nataša Vaci (Josip Buće).

Winneri – Jure Rajković, Filip Kelava, Tomislav Kelava, Matej Jambrec, Marin Lazanin.

Vatreni Igrači – Josip Buće, Ivan Peić, Blanka Karaula, Dominik Hamunajec, Vitomir Karaula.

Kraljevi – Branimir Živić, Deivid Živić, Ivan Džajić, Ante Jukić, Stjepan Jukić.

Bele tratinčice – Dominik Slavić, Duje Jukić, Ilija Jukić, Antonio Nikolić, Matej Potlimbrzović.

Veliko hvala svima koji su na bilo koji način pomogli u organizaciji i provedbi ove akcije. Hvala tatama, ujacima, prijateljima koji su odvojili vrijeme i došli pokazati svoje nogometno znanje, a mamama koje su vrijedno pripremile kolače i ostale slastice kojima smo se častili.

Nataša Vaci, prof.tzk.