Dan općine Stari Jankovci - nogometni turnir
Autor: Kristina Kulić, 3. 5. 2018.

U sklopu obilježavanja Dana općine na školskom igralištu OŠ Slakovci odigran je nogometni turnir. Na turniru su sudjelovali učenici iz 4 osnovne škole – OŠ Nikole Andrića iz Vukovara, učenici iz Starih Jankovaca, Slakovaca i Lipovca. Sveukupno je odigrano 6 utakmica, a osim borbe za prvo mjesto i pehar, učenici su se borili i za osvajanje titule najboljeg strijelca, golmana i igrača.

Pročitajte i pogledajte...

Nakon iscrpljujućih utakmica koje su se trajale 2x10min prvo mjesto, pehar i zlatnu medalju osvojili su učenici OŠ Slakovci pobjedivši učenike OŠ Nikole Andrića rezlutatom 7:0. Srebrni su bili učenici iz Jankovaca, dok su se brončanom medaljom okitili učenici iz Lipovca.

Osim zlata naši nogometaši su imali još razloga za slavlje. Naime, naš Duje Jukić primio je nagradu za najboljeg strijelca zabivši ukupno 5 golova. Osim Duje golove za našu ekipu zabijali su i Branimir Živić (4), Dominik Slavić (1), Deivid Živić (1). U pobjedničkoj ekipi još su igrali: Stjepan Jukić, Antonio Nikolić (golman), Jure Rajković, Filip Kelava, Ivan Džajić (golman).

Moramo napomenuti kako je našem Ivanu Džajiću nagrada za najboljeg golmana izmaknula za samo jednu obranu.

Čestitamo dečki!

Rezultati svih odigranih utakmica: Stari Jankovci – Nikola Andrić 4:0, Slakovci – Lipovac 3:1, Stari Jankovci – Slakovci 1:1, Lipovac – Nikola Andrić 2:0, Stari Jankovci – Lipovac 1:1, Nikola Andrić – Slakovci 0:7

Nataša Vaci, prof.tzk