Mladi protiv gladi
Autor: Davor Let, 18. 11. 2014.

Naša škola odazvala se zamolbi za pomoć i suradnju u realizaciji predbožićne humanitarne akcije u sklopu projekta Mladi protiv gladi - Socijalna samoposluga Vinkovci.

Unutar škole organizirat će se prikupljanje potrebnih proizvoda po principu „1 učenik-1 proizvod“. U ovo ulaze nepokvarljive namirnice (brašno, sol, šećer, ulje, riža, tjestenina i sl.) te higijenske potrepštine (sapun, šampon, prašak za rublje, pasta za zube ...).
Dakle, cilj nam je da svaki učenik škole donira za akciju jedan proizvod po izboru, a može i više. Akciju prikupljanja provesti ćemo do kraja studenog.

U tjednu od 01.-05. prosinca 2014. volonteri Udruge Mladi protiv gladi stoje Vam na raspolaganju za prijevoz prikupljenih namirnica.

Unaprijed se zahvaljujemo svima.