Prikupljanje starog papira
Autor: Kristina Kulić, 1. 10. 2018.

Pozivamo sve naše učenike u akciju prikupljanja starog papira

1. CIKLUS

Papir će se prikupljati i vagati svaka dva tjedna, uglavnom petkom u 7,15 sati (12. i 26. listopada, 9. i 23. studenog, 7. i 19. prosinca).

Proglašenje pobjednika u I. ciklusu će biti na Božićnoj priredbi.

2. CIKLUS

Papir će se prikupljati i vagati svaka dva tjedna, uglavnom petkom u 7,15 sati (25. siječnja, 8. i 22. veljače, 8, 22. i 29. ožujka).

Proglašenje pobjednika u II. ciklusu će biti 29. ožujka 2019.

Kako bi sustav bodovanja i nagrađivanja bio pravedan te kako uspjeh pojedinog razreda ne bi ovisio o broju učenika u razredu već isključivo o njihovom angažmanu, jedinica količine sakupljenog materijala izračunat će se tako  da će se ukupna količina sakupljenog materijala po razredu podijeliti s ukupnim brojem učenika u tom razredu.